Home » Futbol » Trabzonspor’un eski yıldızı John Obi Mikel futbolu bıraktığını açıkladı

Trabzonspor’un eski Nijeryalı futbolcusu John Obi Mikel aktif futbol kariyerini noktaladığını duyurdu. 35 yaşındaki orta saha oyuncusu kariyerinde Chelsea, Middlesbrough ve Trabzonspor formaları giydi.

35 yaşındaki orta saha oyuncusu vedasını sosyal medya hesabından duyurdu.

Mikel, “Bütün güzel şeylerin bir sonu olmalı diye bir söz vardır ve profesyonel bir futbolcu olarak kariyerim için o gün bugündür.

Kariyerimin son 20 yılına bakıyorum ve başarabildiğim her şeyden ve özellikle de bunun şekillenmesine yardımcı olan insandan çok memnun olduğumu söylemeliyim.

Tüm bunlar ailemin, yöneticilerimin, kulüplerimin, koçlarımın, takım arkadaşlarımın ve hepsinden önemlisi sadık hayranlarımın sarsılmaz desteği olmadan mümkün olmazdı.

Beklentilerinizi karşılayamadığım günlerde bile iniş çıkışlarımda bana destek oldunuz. Büyük bir teşekkür ederim.

Ayrıca kariyerimde herhangi bir şekilde ilham verdiğim herkesi hayallerinden asla vazgeçmemeleri konusunda cesaretlendirmek isterim, çünkü her bırakmayı düşündüğünüzde, neden başladığınızı hatırlayın.

Bu bir veda değil, başka bir yolculuğun başlangıcı, hayatımın başka bir bölümü. Geleceğin ne getireceğini dört gözle bekliyorum ve umarım benimle yürürsün. Teşekkürler” mesajını paylaştı.