Home » Futbol » Emre Mor, resmen Fenerbahçe’de!

Fenerbahçe, Fatih Karagümrük’te müthiş bir sezon geçiren Emre Mor‘u kadrosuna kattı. Sarı Lacivertliler, 24 yaşındaki kanat oyuncusu ile anlaşma sağlandığını açıkladı.

Lincoln ve Bruma transferleriyle hücum gücünü artıran Fenerbahçe, 3. imzayı Emre Mor’a attırdı. Sarı Lacivertliler, geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük‘te muhteşem bir çıkış yakalayan ve transferin gözde ismi konumuna gelen 24 yaşındaki kanat oyuncusunu kadrosuna kattı.

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, geçtiğimiz günlerde Emre Mor’un transfer süreci hakkında konuşmuş ve 24 yaşındaki kanat oyuncusunun dünya yıldızı olabilecek bir potansiyelde olduğunu vurgulamıştı. 

Hurma, Emre’yi takımda tutmak istediğini dile getirmiş, ”Geçtiğimiz sezon 1. Lig takımları dahil kimse istemedi, hiç düşünmeden aldım. Benim kariyerimde çalıştığım en yetenekli oyuncu diyebilirim. Kaç paraya verirsek verelim hem sportif olarak hem de ekonomik olarak zarar etmiş olacağız. Emre’yi verdikten sonra 15 milyon Euro bonservis ödeyelim, onun gibi bir oyuncu alamayız.” ifadelerini kullanmıştı.

Geçtiğimiz sezonki performansıyla adeta küllerinden doğan Emre Mor, önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe‘nin başarısı için ter dökecek.