Manchester United, önümüzdeki sezon Ole Gunnar Solskjaer yönetiminde ilerlemeye devam etmeye kararlı. Kırmızı Şeytanlar, 2020-21 lig sezonunu ikinci sırada tamamladı ancak UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde bocaladı. Norveçli çalıştırıcı, Old Trafford’da göreve başladığından beri henüz bir kupa kazanamadı ve gelecek sezon bu hasreti kırmak için sabırsızlanıyor.

Manchester United transfer pazarında menajerlerini desteklemeye hazır ve Jadon Sancho ve Tom Heaton’ın formalarını şimdiden garantiledi. Kırmızı Şeytanlar şu anda bir defans oyuncusu arıyor. Bu haberde, 14 Temmuz 2021’deki Manchester United transfer haberlerini beraber inceleyeceğiz.

Defensa Central üzerinden The Hard Tackle’a göre Real Madrid, Raphael Varane için Manchester United’dan 40 milyon avroluk bir teklifi kabul etmeye hazır. Los Blancos, Fransız’ı yeni bir anlaşmaya bağlama girişimlerinde yenilgiyi kabul etti ve Red Devils’in 40 €’luk teklifini kabul edecek. Ulaşılabilir eklentilerde 10 milyon € daha ödenmesi bekleniyor. Ole Gunnar Solskjaer, Fransız oyuncunun tecrübesinin ve niteliklerinin, Manchester United savunmasının kalbinde Harry Maguire ile ideal bir uyum olacağına inanıyor.

The Express’e göre Marcus Rashford, aralarında uzun bir serüven için ikna edildi. İngiliz oyuncu, omzundan ameliyat olacağı için Manchester United ile yeni sezonun ilk iki ayını kaçırabilir. Rashford, geçtiğimiz kasım ayından bu yana bir sakatlık ile Red Devils için oynuyor ve sorunun boyutunu değerlendirmek için salı günü bir taramadan geçti. İngiliz oyuncunun, son sekiz ay boyunca oyunlarını görmek için ağrı kesici iğnelere güvendiği bildirildi. Ameliyat zorunlu değil, ancak Rashford sorunu bir kez ve herkes için çözmek istiyor. Manchester United yıldızı ancak temmuz ayı sonuna kadar bıçak altına yatabilir ve tamamen iyileşmesi için yaklaşık 12 haftaya ihtiyacı olacak. Onun yokluğu Red Devils için ciddi bir darbe olacak. Ancak Ole Gunnar Solskjaer, Anthony Martial ve Daniel James’in yanı sıra Rashford’u korumak için yeni transfer Jadon Sancho’yu kullanabileceğini umuyor.