Hollandalı oyuncu, Ole Gunnar Solskjaer yönetimi altında düzenli oynamak için mücadele etti ancak çok da parlak bir sezon geçiremedi. Ama ne olursa olsun, Bianconeri’nin orta saha oyuncusuyla ilgilendiği söyleniyor. Van de Beek geçen yaz Manchester United’a katıldı, ancak Ajax’tan dev mir bonservisle transfer olmasının ardından, henüz buna değecek bir performans sergileyemedi. Ole Gunnar Solskjaer, Hollandalı tarafından ikna olmamış görünüyor ve yaz aylarında ondan para kazanmak isteyebilir. Tuttosport’a göre Juventus, van de Beek’i Paul Pogba’ya göre daha ucuz bir alternatif olarak görüyor. Bianconeri hala Fransız’ı yaz için birincil hedefleri olarak görüyor, ancak Pogba Manchester United’da kalmaya karar verirse Hollandalı için bir harekat düzenlemek olası duruyor.

Söylentilerde ayrıca Torino takımının Van De Beek için bir takas anlaşmasında Fransız orta saha oyuncusu Adrien Rabiot’u kullanmak isteyeceği de belirtiliyor. Kırmızı Şeytanlar’ın bir takas anlaşmasını kabul etmekten mutlu olacağı, çünkü Solskjaer’in Fransız oyuncunun hayranı olduğu da gelen bilgiler arasında. Juventus, Paulo Dybala’yı Pogba için takas anlaşmasında Manchester United’a teklif etmeye istekli Juventus, United’a Arjantinli forvet Paulo Dybala’ya karşılık Fransız orta saha oyuncusu Paul Pogba için teklif vermeye hazır olduğu için Manchester United ile başka bir takas anlaşması için görüşmeye istekli olabilir.

Dybala, Juventus’ta gözden düştü ve Andrea Pirlo’nun bu sezonki korkunç sakatlık rekoru nedeniyle Arjantinli’ye olan sabrını kaybettiği bildirildi. Yıldız Forvet, tüm kulvarlarda Bianconeri için sadece 14 kez oynadı ve Torino tarafı oyuncuyu yollamaya hazır. Juventus uzun süredir Paul Pogba’nın hayranı ve onu yazın kulübe geri getirmek istiyor. Andrea Pirlo, orta sahasını yenilemek istiyor ve Pogba’yı ekibi kurmak için mükemmel bir oyuncu olarak görüyor. Fransız oyuncu, 2016’da Manchester United’a katılmadan önce Juventus’ta 4 başarılı sezon geçirdi. Ancak Pogba, Manu için oldukça tutarsızdı ve Bianconeri’den 100 milyon € ‘luk transferinden bu yana bu ücretin hakkını veremedi. Takım değişikliği, hem Dybala hem de Pogba’ya fayda sağlayabilecekken, Manchester United ve Juventus şu anda eksik oldukları pozisyonlarda birbirini güçlendirebilir.