Firmino ve Mane’nin, Salah’ı takımın yorucu kolektif çalışmasından yararlanan, ayrıcalıklı bir kişi olarak gören bir grup oyuncuya önderlik ettiği söyleniyor. Salah, Liverpool’un en yüksek maaşlı oyuncusu, aynı zamanda menajer Jurgen Klopp döneminde en çok gol atan oyuncu oldu. Bu sezon Mane ve Salah arasında bazı sürtüşme belirtileri oldu ve duyumlar ikilinin anlaşamadığını öne sürdü. Ancak bu duyumlar, yarı resmi kaynaklar tarafından doğrulanmadı. Liverpool forvetleri arasındaki güvensizlik hakkındaki haberler, Mısırlı süperstarın Anfield’dan ayrılma niyetinde olduğu bir zamanda ortaya çıktı. Salah, 2023 yılının Haziran ayına kadar Liverpool’da kontrat altında ve El Pais’e göre, salgın süreci olmasaydı Mısırlı yıldız, bu sezon Liverpool’da olmayacaktı.

Liverpool, özellikle yılın başından bu yana, forma şansı konusunda adil bir dağılıma sahip. Ancak Mohamed Salah, yine de arkadaşlarından üstün bir formda. 28 yaşındaki oyuncunun bu zamana kadar 18 lig golü var. Bu performansla, Harry Kane’in ardından skor listesinde ikinci sırada yer alıyor. Salah ayrıca tüm müsabakalarda Liverpool için 42 maçta toplam 27 gol attı. Mohamed Salah, Liverpool için gol atmanın yükünü tek başına taşıyor. Sezonun büyük bir kısmında Jurgen Klopp’un önemli bir parçası olmasına rağmen, Sadio Mane ve Roberto Firmino bu sezon toplamda 18 gol atabildiler. Liverpool’un formu Noel’in ardından önemli ölçüde düştü ve Mane o zamandan beri sadece 6 gol atarken, Firmino bir kez ağları sarsabildi. Diogo Jota, kriz döneminde en çok ihtiyaç duyulan kıvılcımı sağladı ve oynadığı 23 maçta 12 gol attı, ancak Portekizli, başarılı çıkışına devam edemeden önce sakatlık nedeniyle 3 aydan fazla kenarda kaldı.

Real Madrid gibi takımlarla bağlantılı olan Salah, soyunma odasındaki takım arkadaşlarıyla gergin olabilir, ancak gol atma yeteneği hakkında çok az şüphe var. Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanşı yaklaşırken, aynı zamanda ilk 4 için geç kalmamak adına, Liverpool, hücum oyuncularından daha üretken olmasını bekliyor. Liverpool’un Yıldızları Sadio Mane ve Roberto Firmino, Mohamed Salah’dan Bıktı İspanyol yayın organı El Pais’e göre, Liverpool soyunma odası, yıldız forvetleri arasındaki kıskançlıkların neden olduğu gerginliklerle karşı karşıya. Özellikle Sadio Mane ve Roberto Firmino’nun, Mohamed Salah’ın Liverpool’daki mevcut hal ve tavrından memnun olmadıkları söyleniyor. Firmino ve Mane’nin, Salah’ı takımın yorucu kolektif çalışmasından yararlanan, ayrıcalıklı bir kişi olarak gören bir grup oyuncuya önderlik ettiği söyleniyor. Salah, Liverpool’un en yüksek maaşlı oyuncusu, aynı zamanda menajer Jurgen Klopp döneminde en çok gol atan oyuncu oldu.

Bu sezon Mane ve Salah arasında bazı sürtüşme belirtileri oldu ve duyumlar ikilinin anlaşamadığını öne sürdü. Ancak bu duyumlar, yarı resmi kaynaklar tarafından doğrulanmadı. Liverpool forvetleri arasındaki güvensizlik hakkındaki haberler, Mısırlı süperstarın Anfield’dan ayrılma niyetinde olduğu bir zamanda ortaya çıktı. Salah, 2023 yılının Haziran ayına kadar Liverpool’da kontrat altında ve El Pais’e göre, salgın süreci olmasaydı Mısırlı yıldız, bu sezon Liverpool’da olmayacaktı.

Liverpool, özellikle yılın başından bu yana, forma şansı konusunda adil bir dağılıma sahip. Ancak Mohamed Salah, yine de arkadaşlarından üstün bir formda. 28 yaşındaki oyuncunun bu zamana kadar 18 lig golü var. Bu performansla, Harry Kane’in ardından skor listesinde ikinci sırada yer alıyor. Salah ayrıca tüm müsabakalarda Liverpool için 42 maçta toplam 27 gol attı. Mohamed Salah, Liverpool için gol atmanın yükünü tek başına taşıyor. Sezonun büyük bir kısmında Jurgen Klopp’un önemli bir parçası olmasına rağmen, Sadio Mane ve Roberto Firmino bu sezon toplamda 18 gol atabildiler.

Liverpool’un formu Noel’in ardından önemli ölçüde düştü ve Mane o zamandan beri sadece 6 gol atarken, Firmino bir kez ağları sarsabildi. Diogo Jota, kriz döneminde en çok ihtiyaç duyulan kıvılcımı sağladı ve oynadığı 23 maçta 12 gol attı, ancak Portekizli, başarılı çıkışına devam edemeden önce sakatlık nedeniyle 3 aydan fazla kenarda kaldı. Real Madrid gibi takımlarla bağlantılı olan Salah, soyunma odasındaki takım arkadaşlarıyla gergin olabilir, ancak gol atma yeteneği hakkında çok az şüphe var. Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanşı yaklaşırken, aynı zamanda ilk 4 için geç kalmamak adına, Liverpool, hücum oyuncularından daha üretken olmasını bekliyor.